REKLAM FİLMİ PRODÜKSİYONU

ÖZGÜN SENARYOLAR EŞLİĞİNDE

Spot reklamlar çekilirken oyuncusundan teknik ekibine, yaratıcı süreçten post prodüksiyon aşamasına kadar alanında uzman profesyonel bir ekip çalışmalıdır. Firmanın mesajını en iyi ve etkili olarak anlatan senaryo ilk çıkış noktasıdır. Spot reklamda yer alacak oyuncuların seçimi senaryoya ve firmanın imajına uygun olmalıdır.

 

Ürün ve hizmet anlatılırken çarpıcı ve akılda kalıcı cümleler kullanılmalıdır. Spot reklamlarda kullanılan görsel efektler ve müzik oldukça önemlidir. Burada önemli nokta şudur ki, yardımcı öğelerin hikayenin önüne geçmemesi gerekir.

 

Merak uyandırarak tüketici de ürün veya hizmeti kullanmaya yönelik talep yaratacak spot reklamlar, tüketiciye ulaşmada en etkili yoldur.

Medyabox; Genç ve kreatif ekip ile; Estetik tasarım anlayışı, Çekimlerin baştan aşağı son teknoloji ile tamamlanması, Etkileyici görsel efekt, Ses miksajı ve Renk düzenlemeleri, İşveren firmanın onayına kadar uzanan sınırsız revize hakkı, Her  proje için 4K teslimat ve Optimize fiyat politikası eşliğinde özgün ve yüksek kaliteli Reklam Filmleri üretiyor.

TAMAMLANAN PROJELERİMİZ
PROJE AŞAMALARI
reklam filmi
Medya Planlama

İş ve pazarlama

hedefleri ile ücretsiz

medya planlaması.

reklam filmi çekimi
Senaryo

Senaryo oluşturma

spot ve bant reklam

yapım aşaması.

ürün reklam videosu
Televizyon Yayını

Reklamların tv'de

yayını ve

takip süreci.

reklam ajansı
Geri Bildirim

Yayın kayıtları

ve dönüşüm

analizi.